UUL1V100MCL1GS אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Nichicon
קיים במלאי: 3,942
גיליון נתונים
דומים
Nichicon
קיים במלאי: 911
גיליון נתונים
ישירים
Würth Elektronik
קיים במלאי: 24,303
ישירים
Chemi-Con
TE Connectivity Passive Product
Panasonic Industry
Panasonic Industry
קיים במלאי: 977
קיים במלאי: 707
10 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.