EMVE350ARA100ME55G פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
ישירים
CORNELL DUBILIER KNOWLES
קיים במלאי: 59,420
גיליון נתונים
ישירים
Cornell Dubilier Knowles
קיים במלאי: 1,690
גיליון נתונים
KEMET
KEMET
Nichicon
Nichicon
קיים במלאי: 593
שדרוג
Würth Elektronik
קיים במלאי: 706
שדרוג
Würth Elektronik
קיים במלאי: 230
10 µF 35 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 1000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
EMVE350ARA100ME55G
מק"ט מוצר של DigiKey
565-EMVE350ARA100ME55GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
565-EMVE350ARA100ME55GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
565-EMVE350ARA100ME55GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EMVE350ARA100ME55G
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 35V SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
EMVE350ARA100ME55G דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
יצרן
קיטוב
Polar
סדרה
יישומים
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר נמוך
27 mA @ 120 Hz
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
גודל / מידה
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.209‏ אינץ' x‏ רוחב 0.209‏ אינץ' (5.30 מ"מ x‏ 5.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
35 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
1000 שעות ב-105°C