ST-4ETB104
מק"ט מוצר של DigiKey
563-ST-4ETB104TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
563-ST-4ETB104CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
563-ST-4ETB104DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ST-4ETB104
תיאור
TRIMMER 100K OHM 0.25W GW TOP
תיאור מפורט
100 kOhms 0.25W, 1/4W דמוי כנף הרכבה משטחית פוטנציומטר טרימר (Trimmer) Cermet 1.0 סיבוב כוונון עילי
מודלים EDA/CAD
ST-4ETB104 דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
התנגדות
100 kOhms
הספק (Watts)
0.25W, 1/4W
גודל / מידה
מלבני - פאה ‎‎‎0.197"‎‏‏ × ‎0.177"‎‏ (5.00 מ"מ ×‏ 4.50 מ"מ)‎
טולרנס
±20%