BZX84B5V6LT1G אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
ישירים
Vishay General Semiconductor - Diodes Division
קיים במלאי: 13
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 7,429
גיליון נתונים
דומים
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 33,315
Panjit International Inc.
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
קיים במלאי: 75
Central Semiconductor Corp
דיודות - זנר (Zener) 5.6 V 250 mW ±2% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZX84B5V6LT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
BZX84B5V6LT1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BZX84B5V6LT1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BZX84B5V6LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZX84B5V6LT1G
תיאור
DIODE ZENER 5.6V 250MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 51
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
BZX84B5V6LT1G דגמים
קטגוריה
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms
יצרן
זרם - דלף הפוך @ Vr
1 µA @ 2 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±2%
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-3 (TO-236)‎
הספק - מקס'
250 mW