FGH50T65UPD
מק"ט מוצר של DigiKey
FGH50T65UPD-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
FGH50T65UPD
תיאור
IGBT TRENCH FS 650V 100A TO-247
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
IGBT Trench Field Stop 650 V 100 A 340 W חור מעבר TO-247-3
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
FGH50T65UPD דגמים
קטגוריה
סוג כניסה
סטנדרטי
יצרן
onsemi
מטען שער
230 nC
אריזה
צינור
Td (on/off) @ 25°C
32ns/160ns
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
תנאי בדיקה
400V, 50A, 6Ohm, 15V
סוג IGBT
Trench Field Stop
זמן התאוששות הפוכה (TRR)
53 ns
מתח - פריצת קולט-פולט (מקס')
650 V
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 175°C (TJ)
זרם - קולט (Ic) (מקס')
100 A
סוג ההרכבה
חור מעבר
זרם קולט בפולסים (Icm)
150 A
מארז‏ / תיבה
TO-247-3
Vce(On)‎‏ (מקס') @‏ ‏Vge‏, ‏ Ic
V‏2.3‏ ב-V‏15‏, A‏50‏
מארז ההתקן של הספק
TO-247-3
הספק - מקס'
340 W