MM5Z36VT1G | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 36V 500MW SOD523 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 54 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 36 V 500 mW ±5.6% הרכבה משטחית SOD-523 |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 50 nA @ 25.2 V |
יצרן | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 900 mV @ 10 mA |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 150°C |
סטטוס החלק פעיל | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
מתח - זנר (נקוב) (Vz) | מארז / תיבה |
טולרנס ±5.6% | מארז ההתקן של הספק SOD-523 |
הספק - מקס' 500 mW | מספר מוצר בסיס |
עכבה (מקס') (Zzt) 90 Ohms |