SZMM5Z36VT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
488-SZMM5Z36VT1GTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
488-SZMM5Z36VT1GCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
488-SZMM5Z36VT1GDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZMM5Z36VT1G
תיאור
DIODE ZENER 36V 500MW SOD523
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 50
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 36 V 500 mW ‎±6% הרכבה משטחית SOD-523
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SZMM5Z36VT1G דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C
טולרנס
‎±6%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
500 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
90 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 25.2 V