MMBZ47VALT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
MMBZ47VALT1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
MMBZ47VALT1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
MMBZ47VALT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
MMBZ47VALT1G
תיאור
DIODE ZENER ARRAY 47V SOT-23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 52
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) - מערכים 1 זוג אנודה משותפת 47 V 300 mW ±5% ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
MMBZ47VALT1G דגמים
קטגוריה
הספק - מקס'
300 mW
יצרן
onsemi
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 38 V
סדרה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
תצורה
1 זוג אנודה משותפת
מארז‏ / תיבה
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
47 V
מארז ההתקן של הספק
‎SOT-23-3 (TO-236)‎
טולרנס
±5%