STPS2H100ZF | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE SCHOTTKY 100V 2A SOD123F |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 15 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות 100 V 2A הרכבה משטחית SOD-123F |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | STPS2H100ZF דגמים |
קטגוריה | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 960 mV @ 4 A |
יצרן | מהירות התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA |
סדרה | זרם - דלף הפוך @ Vr 1 µA @ 100 V |
אריזה סרט וסליל (TR) סרט חתוך (CT) Digi-Reel® | סוג ההרכבה |
סטטוס החלק פעיל | מארז / תיבה |
טכנולוגיה | מארז ההתקן של הספק SOD-123F |
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס') 100 V | טמפרטורת פעולה - צומת -40°C ~ 175°C |
זרם - מיושר, ממוצע (Io) 2A | מספר מוצר בסיס |