NZF220DFT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
NZF220DFT1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NZF220DFT1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NZF220DFT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NZF220DFT1G
תיאור
FILTER RC(PI) 110 OHMS ESD SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 50
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
RC (Pi) EMI מסנני שני הזמנה מעביר תדר נמוך 2 ערוץ R = 110Ohm, C = 22pF 5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
קטגוריה
התנגדות - ערוץ (Ohms)
110
יצרן
onsemi
ערכים
R = 110Ohm, C = 22pF
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הגנת ESD
כן
סטטוס החלק
פעיל
יישומים
קווי נתונים להתקנים ניידים
סוג
מעביר תדר נמוך
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
סדר מסננים
שני
מארז‏ / תיבה
5-TSSOP, SC-70-5, SOT-353
טכנולוגיה
RC (Pi)
גודל / מידה
אורך 0.079‏ אינץ' x‏ רוחב 0.049‏ אינץ' (2.00 מ"מ x‏ 1.25‏ מ"מ)
מספר הערוצים
2
גובה
0.043‏ אינץ' (1.09‏ מ"מ)
תדר מרכזי / תדר קיטעון
220MHz (קיטעון)