NCV33375ST3.3T3G
מק"ט מוצר של DigiKey
NCV33375ST3.3T3GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
NCV33375ST3.3T3GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
NCV33375ST3.3T3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
NCV33375ST3.3T3G
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 300MA SOT-223
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 16
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 300mA ‎SOT-223‎ (TO-261)‎
מודלים EDA/CAD
NCV33375ST3.3T3G דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
200 µA
יצרן
PSRR
75dB (120Hz)
Digi-Reel®
פונקציות בקרה
אפשור
מאפייני הגנה
זרם-יתר, טמפרטורת-יתר
תצורת יציאה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
מתח - כניסה (מקס')
13V
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V