SZBZX84C12LT1G
מק"ט מוצר של DigiKey
SZBZX84C12LT1GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SZBZX84C12LT1GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SZBZX84C12LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZBZX84C12LT1G
תיאור
DIODE ZENER 12V 250MW SOT23-3
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 52
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
דיודות - זנר (Zener) 12 V 250 mW ±5% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
מודלים EDA/CAD
SZBZX84C12LT1G דגמים
קטגוריה
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
יצרן
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
±5%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
250 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
25 Ohms
מספר מוצר בסיס
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 8 V