SZBZX84C18LT3G אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
דומים
Nexperia USA Inc.
קיים במלאי: 0
גיליון נתונים
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
Panjit International Inc.
Central Semiconductor Corp
Diodes Incorporated
דיודות - זנר (Zener) 18 V 250 mW ‎±6% הרכבה משטחית ‎SOT-23-3 (TO-236)‎
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
SZBZX84C18LT3G
מק"ט מוצר של DigiKey
SZBZX84C18LT3GOSTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
SZBZX84C18LT3GOSCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
SZBZX84C18LT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SZBZX84C18LT3G
תיאור
DIODE ZENER 18V 250MW SOT23-3
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
SZBZX84C18LT3G דגמים
זרם - דלף הפוך @ Vr
50 nA @ 12.6 V
יצרן
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
900 mV @ 10 mA
סדרה
טמפרטורת פעולה
-65°C ~ 150°C (TJ)
טולרנס
‎±6%
מארז‏ / תיבה
הספק - מקס'
250 mW
עכבה (מקס') (Zzt)
45 Ohms