SZBZX84C18LT3G | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | DIODE ZENER 18V 250MW SOT23-3 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 52 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | דיודות - זנר (Zener) 18 V 250 mW ±6% הרכבה משטחית SOT-23-3 (TO-236) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | SZBZX84C18LT3G דגמים |
קטגוריה | זרם - דלף הפוך @ Vr 50 nA @ 12.6 V |
יצרן | מתח - קדמי (Vf) (מקס') @ If 900 mV @ 10 mA |
סדרה | טמפרטורת פעולה -65°C ~ 150°C (TJ) |
טולרנס ±6% | מארז / תיבה |
הספק - מקס' 250 mW | מארז ההתקן של הספק SOT-23-3 (TO-236) |
עכבה (מקס') (Zzt) 45 Ohms | מספר מוצר בסיס |