TX2-LT-24V
מק"ט מוצר של DigiKey
255-6232-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TX2-LT-24V
תיאור
RELAY TELECOM DPDT 2A 24V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
טלקום ממסר DPDT (2 Form C) חור מעבר
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
TX2-LT-24V דגמים
קטגוריה
סוג סליל
נעילה, סליל כפול
יצרן
Panasonic Electric Works
תצורת הסיומת
פין PC
סדרה
ערכי איטום
אטום - במלואו
אריזה
צינור
מתח מחייב-פעולה
18VDC
סטטוס החלק
פעיל
זמן פעולה
4 ms
סוג ההרכבה
חור מעבר
זמן שחרור
4 ms
מתח סליל
24VDC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
צורת מגע
DPDT (2 Form C)
חומר מגע
כסף (Ag), זהב (Au)
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
2 A
סוכנות הרשאות
BSI‏, cURus‏
מתח מיתוג
‎220VDC - מקס'
סוג ממסר
טלקום
עומס - מיתוג מקסימלי
60W
התנגדות סליל
2.88 kOhms
זרם סליל
8.3 mA