ECQ-E2103KF
מק"ט מוצר של DigiKey
EF2103-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ECQ-E2103KF
תיאור
CAP FILM 10000PF 10% 250VDC RAD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 20
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10000 pF קבלי ציפוי 250V פוליאסטר, מצופה מתכת רדיאלי
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ECQ-E2103KF דגמים
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C
יצרן
סוג ההרכבה
חור מעבר
סדרה
מארז‏ / תיבה
אריזה
בתפזורת
גודל / מידה
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.169‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 4.30‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
גובה - מקובע (מרבי)
0.331‏ אינץ' (8.40‏ מ"מ)
קיבוליות
סיומת
פיני PC
טולרנס
±10%
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
מתח נקוב - DC
250V