EEU-HD1H471B
מק"ט מוצר של DigiKey
P15757CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P15757TB-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EEU-HD1H471B
תיאור
CAP ALUM 470UF 20% 50V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 31
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
470 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
EEU-HD1H471B דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
530 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
795 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
50 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C