ERJ-3EKF4990V
מק"ט מוצר של DigiKey
P499HTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
P499HCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
P499HDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERJ-3EKF4990V
תיאור
RES SMD 499 OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 15
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
499 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
ERJ-3EKF4990V דגמים
קטגוריה
מאפיינים
AEC-Q200 לכלי-רכב
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C