ERJ-S03F1500V זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 201,930
גיליון נתונים
ישירים
TE Connectivity Passive Product
קיים במלאי: 42,962
גיליון נתונים
שדרוג
Stackpole Electronics Inc
דומים
YAGEO
YAGEO
Bourns Inc.
Bourns Inc.
Vishay Dale
Vishay Dale
150 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
ERJ-S03F1500V
מק"ט מוצר של DigiKey
ERJ-S03F1500V-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERJ-S03F1500V
תיאור
RES 150 OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 12
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
ERJ-S03F1500V דגמים
קטגוריה
מאפיינים
מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C