ERJ-U03F49R9V
מק"ט מוצר של DigiKey
10-ERJ-U03F49R9VTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
10-ERJ-U03F49R9VCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
10-ERJ-U03F49R9VDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
ERJ-U03F49R9V
תיאור
RES 49.9 OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
49.9 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) מוגן גופרית, לרכב, מאושר AEC-Q200 ציפוי עבה
מודלים EDA/CAD
ERJ-U03F49R9V דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C