TX2SA-24V-Z
מק"ט מוצר של DigiKey
255-TX2SA-24V-ZTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
255-TX2SA-24V-ZCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
255-TX2SA-24V-ZDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
TX2SA-24V-Z
תיאור
RELAY TELECOM DPDT 2A 24V
מתח מחייב-פעולה
18VDC
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
מתח מחייב-שחרור
2.4VDC
מתח סליל
24VDC
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C
ערכים נקובים של המגעים (זרם)
2 A
מתח מיתוג
‎220VDC - מקס'
עומס - מיתוג מקסימלי
60W
התנגדות סליל
4.11 kOhms
זרם סליל
5.8 mA