BZT52-C16-AU_R1_000A1 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 2,395
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Panjit International Inc.
קיים במלאי: 4,649
גיליון נתונים
Taiwan Semiconductor Corporation
Comchip Technology
דיודות - זנר (Zener) 16 V 410 mW ±5% הרכבה משטחית SOD-123
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BZT52-C16-AU_R1_000A1
מק"ט מוצר של DigiKey
3757-BZT52-C16-AU_R1_000A1TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
3757-BZT52-C16-AU_R1_000A1CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
3757-BZT52-C16-AU_R1_000A1DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BZT52-C16-AU_R1_000A1
תיאור
DIODE ZENER 16V 410MW SOD123
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 9
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
100 nA @ 12 V
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 150°C (TJ)
סדרה
דירוג
לרכב
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
הרשאה
AEC-Q101
סטטוס החלק
פעיל
סוג ההרכבה
הרכבה משטחית
מתח - זנר (נקוב) (Vz)
מארז‏ / תיבה
טולרנס
±5%
מארז ההתקן של הספק
SOD-123
הספק - מקס'
410 mW
מספר מוצר בסיס
עכבה (מקס') (Zzt)
40 Ohms