P4SMAJ22CA_R1_00001 | |
|---|---|
מק"ט מוצר של DigiKey | 3757-P4SMAJ22CA_R1_00001TR-ND - סרט וסליל (TR) |
יצרן | |
תיאור | TVS DIODE 22VWM 35.5VC DO214AC |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 10 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 35.5V מלחץ11.2A Ipp TVS – דיודות הרכבה משטחית DO-214AC (SMA) |
קטגוריה | זרם - דופק שיא (10/1000 µs) 11.2A |
יצרן | הספק - מתקף שיא 400W |
סדרה | הגנת קווי כוח לא |
אריזה סרט וסליל (TR) | יישומים שימוש כללי |
סטטוס החלק פעיל | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 150°C (TJ) |
סוג זנר (Zener) | סוג ההרכבה הרכבה משטחית |
ערוצים דו-כיווניים 1 | מארז / תיבה DO-214AC, SMA |
מתח - קיטעון אחורי (טיפוסי) 22V | מארז ההתקן של הספק |
מתח - פריצה (מינ') 24.4V | מספר מוצר בסיס |
מתח - הידוק (מקס') ב- Ipp 35.5V |