EM4970-36#
מק"ט מוצר של DigiKey
501-2044-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EM4970-36#
תיאור
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 36"
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
36.0‏ אינץ' (914.40‏ מ"מ) תקע BNC, זכר עד חוט מוליך מוליך בדיקה 500VAC
קטגוריה
אורך כבל
36.0‏ אינץ' (914.40‏ מ"מ)
יצרן
Pomona Electronics
עובי חוט
‎20AWG‎
סדרה
מתח - נומינלי
500VAC
אריזה
בתפזורת
תחום טמפרטורה
131°F (55°C)
סטטוס החלק
פעיל
חומר - בידוד
פולי-ויניל כלורי (PVC)
תצורה
BNC לחוטים מוליכים
צבע
שחור ואדום
מחבר ראשון
תקע BNC, זכר
מספר מוצר בסיס
מחבר שני
חוט מוליך
קטגוריות סביבה וייצוא
שאלות ותשובות על המוצר
משאבים נוספים
881 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
אורך חלופי
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 5.8"
:‏ במלאי1497
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 48"
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 18"
:‏ במלאי580
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 24"
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 72"