EM4970-48#
מק"ט מוצר של DigiKey
501-2045-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EM4970-48#
תיאור
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 48"
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
48.0‏ אינץ' (1219.20‏ מ"מ) תקע BNC, זכר עד חוט מוליך מוליך בדיקה 500VAC
קטגוריה
אורך כבל
48.0‏ אינץ' (1219.20‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
500VAC
תחום טמפרטורה
131°F (55°C)
צבע
שחור ואדום
מחבר שני
חוט מוליך
משאבים נוספים
1,761 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
אורך חלופי
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 5.8"
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 18"
:‏ במלאי580
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 24"
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 36"
:‏ במלאי881
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 72"