EM4970-72#
מק"ט מוצר של DigiKey
501-2556-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
EM4970-72#
תיאור
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 72"
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 3
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
72.0‏ אינץ' (1828.80‏ מ"מ) תקע BNC, זכר עד חוט מוליך מוליך בדיקה 500VAC
קטגוריה
אורך כבל
72.0‏ אינץ' (1828.80‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
500VAC
תחום טמפרטורה
131°F (55°C)
צבע
שחור ואדום
מחבר שני
חוט מוליך
משאבים נוספים
575 :‏ במלאי
בדקו אם יש מלאי נכנס נוסף
בתפזורת
כמות מחיר יחידה סה"כ
מארז סטנדרטי של היצרן
אורך חלופי
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 5.8"
:‏ במלאי1497
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 48"
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 18"
:‏ במלאי580
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 24"
TEST LEAD BNC TO WIRE LEADS 36"