R2520-32.000-10-F-1010-TR-B1B
מק"ט מוצר של DigiKey
2151-R2520-32.000-10-F-1010-TR-B1BTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
2151-R2520-32.000-10-F-1010-TR-B1BCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
2151-R2520-32.000-10-F-1010-TR-B1BDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
R2520-32.000-10-F-1010-TR-B1B
תיאור
CRYSTAL 32.0000MHZ 10PF SMD
תיאור מפורט
32 MHz ±10ppm גבישים 10pF 60 Ohms ‎4-SMD, ללא מוליכים
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
קטגוריה
קיבוליות עומס
10pF
יצרן
ESR (התנגדות טורית שקולה)
60 Ohms
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
טמפרטורת פעולה
-10°C ~ 60°C
תדר
32 MHz
יציבות התדר
±10ppm
אפיצות תדר
±10ppm