LF33CDT-TRY
מק"ט מוצר של DigiKey
497-10197-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
LF33CDT-TRY
תיאור
IC REG LINEAR 3.3V 500MA DPAK
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
PMIC - מייצבי מתח - ליניאריים חיובי קבוע 1 יציאה 500mA DPAK
מודלים EDA/CAD
LF33CDT-TRY דגמים
קטגוריה
זרם - רגיעה (Iq)
2 mA
יצרן
זרם - הספקה (מקס')
12 mA
PSRR
80dB ~ 65dB (120Hz ~ 65dB)
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 125°C
סוג היציאה
דירוג
לרכב
מספר המייצבים
1
הרשאה
AEC-Q100
מתח - כניסה (מקס')
16V
מתח - יציאה (מינ'/קבוע)
3.3V