BR24T16NUX-WTR
מק"ט מוצר של DigiKey
BR24T16NUX-WTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
BR24T16NUX-WCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
BR24T16NUX-WDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BR24T16NUX-WTR
תיאור
IC EEPROM 16KBIT VSON008X2030
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
EEPROM זיכרון IC 16Kbit I2C 400 kHz VSON008X2030
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
BR24T16NUX-WTR דגמים
קטגוריה
ממשק זיכרון
I2C
יצרן
תדר השעון
400 kHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
5ms
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
מתח - הספקה
1.6V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)