BR25040N-10SU-1.8 פריט שהתיישן ואינו מיוצר עוד.
תחליפים זמינים:
דומים
Microchip Technology
קיים במלאי: 353
גיליון נתונים
דומים
Microchip Technology
קיים במלאי: 1,112
גיליון נתונים
קיים במלאי: 1,244
קיים במלאי: 500
קיים במלאי: 396
קיים במלאי: 419
קיים במלאי: 44
קיים במלאי: 365
קיים במלאי: 440
קיים במלאי: 124
EEPROM זיכרון IC 4Kbit SPI 3 MHz 8-SOIC
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
BR25040N-10SU-1.8
מק"ט מוצר של DigiKey
BR25040N-10SU-1.8-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
BR25040N-10SU-1.8
תיאור
IC EEPROM 4KBIT SPI 3MHZ 8SOIC
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
קטגוריה
ממשק זיכרון
SPI
יצרן
תדר השעון
3 MHz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
זמן מחזור כתיבה - מילה, דף
5ms
סטטוס החלק
מוצר שהתיישן
מתח - הספקה
1.8V ~ 5.5V
ניתן-לתכנות ב-DigiKey
לא מאומת
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C (TA)