RBR1MM60ATFTR
מק"ט מוצר של DigiKey
RBR1MM60ATFTR-ND - סרט וסליל (TR)‏
RBR1MM60ATFCT-ND - סרט חתוך (CT)‏
RBR1MM60ATFDKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RBR1MM60ATFTR
תיאור
DIODE SCHOTTKY 60V 1A PMDU
תיאור מפורט
דיודות 60 V 1A הרכבה משטחית ‎PMDU‎
מודלים EDA/CAD
RBR1MM60ATFTR דגמים
קטגוריה
זרם - דלף הפוך @ Vr
75 µA @ 60 V
מתח - DC הפוך (Vr) (מקס')
60 V
מארז ההתקן של הספק
‎PMDU‎
זרם - מיושר, ממוצע (Io)
1A
טמפרטורת פעולה - צומת
150°C (מקס')
מתח - קדמי (Vf)‏ (מקס') @ If
530 mV @ 1 A
מספר מוצר בסיס
מהירות
התאוששות מהירה עד 500ns, זרם Io מעל 200mA