25JEV220M8X10.5 אזל מהמלאי והזמנות-ממתינות אינן זמינות כרגע.
תחליפים זמינים:
שדרוג
Rubycon
קיים במלאי: 500
גיליון נתונים
שדרוג
Rubycon
קיים במלאי: 95
גיליון נתונים
קיים במלאי: 0
קיים במלאי: 152
קיים במלאי: 537
קיים במלאי: 3,248
קיים במלאי: 45
קיים במלאי: 571
קיים במלאי: 641
CORNELL DUBILIER KNOWLES
Cornell Dubilier Knowles
220 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-85°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
25JEV220M8X10.5
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-25JEV220M8X10.5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1189-25JEV220M8X10.5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1189-25JEV220M8X10.5DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
25JEV220M8X10.5
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 25V SMD
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
25JEV220M8X10.5 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
300 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט וסליל (TR)‏
סרט חתוך (CT)‏
Digi-Reel®
זרם אדווה בתדר גבוה
360 mA @ 10 kHz
סטטוס החלק
ההפצה הופסקה אצל DigiKey
גודל / מידה
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.327‏ אינץ' x‏ רוחב 0.327‏ אינץ' (8.30 מ"מ x‏ 8.30‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-85°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי‏, קופסה - SMD
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C