25TGV220M8X10.5 אזל מהמלאי וניתן להזמין כהזמנה-ממתינה.
תחליפים זמינים:
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 152
גיליון נתונים
אקוויוולנטים-פרמטרית
Rubycon
קיים במלאי: 469
גיליון נתונים
ישירים
Panasonic Industry
קיים במלאי: 0
ישירים
Nichicon
קיים במלאי: 500
Panasonic Industry
קיים במלאי: 372
קיים במלאי: 7,000
Chemi-Con
קיים במלאי: 982
Chemi-Con
Taiyo Yuden
Taiyo Yuden
Nichicon
קיים במלאי: 999
220 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD mOhm‏150‏ ב-kHz‏100‏ 3000 שעות ב-125°C