25JGV330M10X10.5
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-25JGV330M10X10.5TR-ND - סרט וסליל (TR)‏
1189-25JGV330M10X10.5CT-ND - סרט חתוך (CT)‏
1189-25JGV330M10X10.5DKR-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
25JGV330M10X10.5
תיאור
CAP ALUM 330UF 20% 25V SMD
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
330 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי‏, קופסה - SMD 2000 שעות ב-105°C
מודלים EDA/CAD
25JGV330M10X10.5 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
זרם אדווה בתדר נמוך
450 mA @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
540 mA @ 10 kHz
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
מתח - נומינלי
25 V
חתימת שטח של הרכבה משטחית
אורך 0.406‏ אינץ' x‏ רוחב 0.406‏ אינץ' (10.30 מ"מ x‏ 10.30‏ מ"מ)
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 105°C