25YXF220MEFCT78X11.5
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-3720-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1189-3720-3-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
25YXF220MEFCT78X11.5
תיאור
CAP ALUM 220UF 20% 25V RADIAL TH
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
220 µF 25 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 7000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
25YXF220MEFCT78X11.5 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
יצרן
יישומים
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
280 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט חתוך (CT)‏
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
400 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
לא עבור תכנים חדשים: החלק זמין לרכישה
עכבה
250 mOhms
קיבוליות
ריווח מוליכים
0.138‏ אינץ' (3.50‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גודל / מידה
קוטר 0.315‏ אינץ' (8.00‏ מ"מ)
מתח - נומינלי
25 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
7000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C