400BXC10MEFC10X16
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-400BXC10MEFC10X16-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
400BXC10MEFC10X16
תיאור
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
10 µF 400 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 10000 שעות ב-105°C
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
400BXC10MEFC10X16 דגמים
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C
יצרן
קיטוב
Polar
סדרה
יישומים
אריזה
בתפזורת
ריווח מוליכים
0.197‏ אינץ' (5.00‏ מ"מ)
סטטוס החלק
פעיל
גודל / מידה
קוטר 0.394‏ אינץ' (10.00‏ מ"מ)
קיבוליות
גובה - מקובע (מרבי)
טולרנס
±20%
סוג ההרכבה
מתח - נומינלי
400 V
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
אורך חיים @ טמפרטורה
10000 שעות ב-105°C