450VXG390MEFCSN35X40 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
גיליון נתונים
שדרוג
Chemi-Con
Nichicon
קיים במלאי: 72
Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
390 µF 450 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה - בהצמדה (Snap-in‏) 5000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
450VXG390MEFCSN35X40
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-4146-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
450VXG390MEFCSN35X40
תיאור
CAP ALUM 390UF 20% 450V SNAP TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 19
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
450VXG390MEFCSN35X40 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
1.85 A @ 120 Hz
זרם אדווה בתדר גבוה
2.59 A @ 10 kHz
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
450 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
5000 שעות ב-105°C
טמפרטורת פעולה
-25°C ~ 105°C