50PK2200MEFC16X31.5
מק"ט מוצר של DigiKey
1189-4081-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
50PK2200MEFC16X31.5
תיאור
CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 24
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
2200 µF 50 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 2000 שעות ב-85°C
מודלים EDA/CAD
50PK2200MEFC16X31.5 דגמים
קטגוריה
קיטוב
Polar
סדרה
זרם אדווה בתדר נמוך
1.98 A @ 120 Hz
אריזה
בתפזורת
זרם אדווה בתדר גבוה
2.277 A @ 10 kHz
סטטוס החלק
פעיל
ריווח מוליכים
0.295‏ אינץ' (7.50‏ מ"מ)
קיבוליות
גודל / מידה
קוטר 0.630‏ אינץ' (16.00‏ מ"מ)
טולרנס
±20%
גובה - מקובע (מרבי)
מתח - נומינלי
50 V
סוג ההרכבה
אורך חיים @ טמפרטורה
2000 שעות ב-85°C
מארז‏ / תיבה
רדיאלי, תיבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 85°C