63YXJ33MT16.3X11 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
קיים במלאי: 248
33 µF 63 V קבלי אלקטרוליט אלומיניום רדיאלי, תיבה 7000 שעות ב-105°C
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
63YXJ33MT16.3X11
מק"ט מוצר של DigiKey
63YXJ33MT16.3X11-ND - סרט + תיבה ‏(TB)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
63YXJ33MT16.3X11
תיאור
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL TH
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 30
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
63YXJ33MT16.3X11 דגמים
זרם אדווה בתדר נמוך
116.76 mA @ 120 Hz
אריזה
סרט + תיבה ‏(TB)‏
זרם אדווה בתדר גבוה
278 mA @ 100 kHz
סטטוס החלק
פעיל
עכבה
350 mOhms
טולרנס
±20%
גודל / מידה
מתח - נומינלי
63 V
גובה - מקובע (מרבי)
אורך חיים @ טמפרטורה
7000 שעות ב-105°C
סוג ההרכבה
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 105°C