CL21B474KOFNNNG
מק"ט מוצר של DigiKey
1276-6483-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
1276-6483-1-ND - סרט חתוך (CT)‏
1276-6483-6-ND - Digi-Reel®
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
CL21B474KOFNNNG
תיאור
CAP CER 0.47UF 16V X7R 0805
תיאור מפורט
0.47 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה ‎X7R‎ 0805 (2012 מטרי)
מודלים EDA/CAD
CL21B474KOFNNNG דגמים
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 125°C
טולרנס
±10%