CL21B474KOFNNNG | |
|---|---|
יצרן | |
תיאור | CAP CER 0.47UF 16V X7R 0805 |
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן | שבועות 31 |
ייחוס לקוח | |
תיאור מפורט | 0.47 µF ±10% 16V קבלי קרמיקה X7R 0805 (2012 מטרי) |
גיליון נתונים | גיליון נתונים |
מודלים EDA/CAD | CL21B474KOFNNNG דגמים |
קטגוריה | מקדם טמפרטורה |
יצרן | טמפרטורת פעולה -55°C ~ 125°C |
טולרנס ±10% | עובי (מרבי) 0.053 אינץ' (1.35 מ"מ) |