RC1608F200CS זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Bourns Inc.
קיים במלאי: 1,853
גיליון נתונים
ישירים
YAGEO
קיים במלאי: 294,529
גיליון נתונים
דומים
YAGEO
דומים
Vishay Dale
Vishay Dale
Panasonic Industry
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
20 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) עמיד לחות ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RC1608F200CS
מק"ט מוצר של DigiKey
1276-4510-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RC1608F200CS
תיאור
RES SMD 20 OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 54
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RC1608F200CS דגמים
קטגוריה
מאפיינים
עמיד לחות
יצרן
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C