RGC0603FTD20R0 זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
ישירים
Stackpole Electronics Inc
קיים במלאי: 188,378
גיליון נתונים
ישירים
Vishay Dale
קיים במלאי: 162,410
גיליון נתונים
Vishay Dale
דומים
YAGEO
דומים
YAGEO
Bourns Inc.
Panasonic Industry
Samsung Electro-Mechanics
20 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) AEC-Q200 לכלי-רכב ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RGC0603FTD20R0
מק"ט מוצר של DigiKey
RGC0603FTD20R0-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RGC0603FTD20R0
תיאור
RES 20 OHM 1% 1/10W 0603
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 22
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RGC0603FTD20R0 דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C