RC1608F4990CS זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
Bourns Inc.
קיים במלאי: 156,677
YAGEO
קיים במלאי: 8,986
גיליון נתונים
Vishay Dale
שדרוג
Stackpole Electronics Inc
דומים
YAGEO
קיים במלאי: 78
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
499 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) עמיד לחות ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RC1608F4990CS
מק"ט מוצר של DigiKey
1276-3504-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RC1608F4990CS
תיאור
RES SMD 499 OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RC1608F4990CS דגמים
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
סדרה
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C