RCG0603499RFKEA זמין לרכישה אך בדרך כלל אינו במלאי.
תחליפים זמינים:
דומים
Vishay Dale
קיים במלאי: 116,274
גיליון נתונים
דומים
Vishay Dale
קיים במלאי: 30,115
גיליון נתונים
ישירים
Panasonic Industry
ישירים
Samsung Electro-Mechanics
Stackpole Electronics Inc
שדרוג
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
קיים במלאי: 78
YAGEO
Bourns Inc.
499 Ohms ±1% 0.1W, 1/10W נגד שבב 0603 (1608 מטרי) ציפוי עבה
התמונה מוצגת להמחשה בלבד יש לקבל את המפרט המדויק מגיליון הנתונים של המוצר.
RCG0603499RFKEA
מק"ט מוצר של DigiKey
541-1779-2-ND - סרט וסליל (TR)‏
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
RCG0603499RFKEA
תיאור
RES 499 OHM 1% 1/10W 0603
תיאור מפורט
מודלים EDA/CAD
RCG0603499RFKEA דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±100ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 155°C