SSD1A320BDC1
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-SSD1A320BDC1-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SSD1A320BDC1
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 20A 48-600V
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 5
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
מצב מוצק ממסר צימוד-אופטי (ממסר אופטי) SPST-NA (1 Form A) מודול
גיליון נתונים
 גיליון נתונים
מודלים EDA/CAD
SSD1A320BDC1 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
48 V ~ 600 V
סדרה
זרם עומס
20 A
אריזה
תיבה
תצורת הסיומת
הדק הברגה
סטטוס החלק
פעיל
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 80°C