SSD1A320BDC3
SSD1A320BDC3
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-SSD1A320BDC3-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SSD1A320BDC3
תיאור
SOLID STATE RELAY-DIN RAIL, SING
מודלים EDA/CAD
SSD1A320BDC3 דגמים
קטגוריה
סוג היציאה
AC‏, אפס צולב
יצרן
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
סדרה
מתח - עומס
48 V ~ 600 V
זרם עומס
20 A
הדק הברגה
סוג ההרכבה
מסילת DIN
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 80°C