SSD1A320BDC2
מק"ט מוצר של DigiKey
4008-SSD1A320BDC2-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
SSD1A320BDC2
תיאור
SSR RELAY SPST-NO 20A 48-600V
מודלים EDA/CAD
SSD1A320BDC2 דגמים
קטגוריה
מתח - כניסה
4 ~ 32VDC
יצרן
מתח - עומס
48 V ~ 600 V
סדרה
זרם עומס
20 A
טמפרטורת פעולה
-40°C ~ 80°C