KAL50FB5R00
מק"ט מוצר של DigiKey
KAL50FB5R00-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KAL50FB5R00
תיאור
RES CHAS MNT 5 OHM 1% 50W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 17
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
5 Ohms ±1% 50W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
מודלים EDA/CAD
KAL50FB5R00 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 275°C
התנגדות
5 Ohms
טולרנס
±1%
הספק (Watts)
50W