KAL50FB3R00
מק"ט מוצר של DigiKey
KAL50FB3R00-ND
יצרן
מק"ט מוצר של היצרן
KAL50FB3R00
תיאור
RES CHAS MNT 3 OHM 1% 50W
זמן הספקה סטנדרטי של היצרן
שבועות 18
ייחוס לקוח
תיאור מפורט
3 Ohms ±1% 50W חוט מלופף נגדים להשמה שלדית
מודלים EDA/CAD
KAL50FB3R00 דגמים
קטגוריה
מקדם טמפרטורה
±50ppm/°C
יצרן
טמפרטורת פעולה
-55°C ~ 275°C
התנגדות
3 Ohms
טולרנס
±1%
הספק (Watts)
50W